Hane hästi seeditav

Pin
Send
Share
Send
Send


Kas sa armastad hani? Või olete rohkem kalkuniliigist? Võib-olla eelistate homaari, lõhe & Co? Või on teil tõenäolisem, et võrgutatakse meringe, mandli pudingite ja sorbettidega? Igatahes. Pidulikel päevadel on teie seedimine reaalne lahing. Aga sa võid teha palju, et saada üle eelseisva Schlemmerzeiti ilma kõrvetiste, kõhupuhituseta ja ebamugavustundeta.

Kuidas seedimine toimib?

Lõhustamisega tähistame toidu muutumist ensüümiks ainetega, mida organism saab kasutada. See algab suust, kus sülje ensüümid alustavad seda transformatsiooni närimise ajal. Maosse lisatakse soolhape ja peamine seedetrakti pepsiin.

Maksa soodustab sapi rasva seedimist ja soole erinevates osades tükeldatakse ja purustatakse putruid miljardite bakterite abil, nii et elutähtsad ained imenduvad läbi soole limaskesta ja vereringe kaudu organitesse, lihastesse ja kehasse. Aju saab transportida.

Pühad on suured võitluspäevad

On ütlematagi selge, et rasvaga koormatud toidu ületamine tähendab rasket tööjõudu. Mõned pidu on lihtsalt seedetrakti volitused - eriti kui mitte kõik toitumiskanali osad toimivad nii nagu peaksid. Või sa närisid midagi põhjalikult? Kas te võtate piisavalt aega süüa? Ja teie soolestik? Kas sa aitad teda jalgsi kümme kilomeetrit iga päev ja kasutad oma abs regulaarselt?

Samas võite soolestiku looduslikust seedetraktist stimuleerida ka muul viisil. Näiteks toidu mõistliku koostise või mõru ainete abil, nagu näiteks võilill, brokkoli, humal, salvei ja rosmariin, artišokkides või radicchio salatites. Sellised mõru ained toimivad peamiselt keele maitse pungadel. Sekundit hiljem toodavad sapid ja kõhunäärmed rohkem sekretsioone, soole liikumine aktiveerub ja üldine seedimistöö intensiivistub.

See leevendab seedimist

Kui soovite kergemini süüa ja seedida, siis peaksite teadma ka seda, et teatud toidu koostisosi töödeldakse eelistatavalt kehas, teised aga kiiresti imenduvad keha rasvasisaldusega:

  • Esiteks põletab organism alkoholi kaloreid, sest ta ei päästa neid. 1 grammi alkoholi annab 7 kalorit!
  • Teine on süsivesikud, kuna neid leidub suhkrus, aga ka kartulites, leivas, riisis, pasta või köögiviljas. 1 gramm süsivesikuid sisaldab 4 kalorit.
  • Kolmandas kohas töödeldakse valku lihast, kaladest, munadest, teraviljast, kaunviljadest või köögiviljadest. Üks gramm valku on hinnanguliselt 4 kalorit
  • Ainult lõpus on rasva kalorid välja lülitatud. Ja kui sööki on selleks ajaks juba piisavalt palju, siis rasva kalorid tühjendatakse kohe rasvapadjadele. Lõppude lõpuks toob 1 gramm rasva kaasa 9 kalorit, rohkem kui kaks korda rohkem kui süsivesikud või valk.

Pole ime, et kui nii paljud inimesed kurdavad mao depressiooni, hüperhappelisuse ja kõrvetiste, rasvumise ja kõhukinnisuse pärast.

Kas hane hane on terve?

Maitsev röstitud hane on üks tüüpilistest jõulude õhtusöökidest - kuid kui palju kaloreid tegelikult on hane tükis? Hane kalorisisaldus sõltub peamiselt sellest, kas liha sööb nahaga või ilma.

100 grammi hane ilma nahata toob selle umbes 150 kalorit. Teisest küljest, kui hane sööb nahaga, sisaldab 100 grammi hane rohkem kui kaks korda rohkem kaloreid. Kui sa tahad oma kehale midagi head teha jõulupühade ajal, peaksite sa röstitud hanega paremini tegema.

Aniisi küpsistest kuni Zimtsternini

Lillekooki küpsised, vanilliküpsised ja murekooki küpsised on jõulude rasvad raskekujulised. Hämmastavalt vähe kaloreid toovad kookospähklid, meekook ja aniisi küpsised.

Siin on, mis on ladustatud kaloritele, rasvadele ja kiududele magusates kohtades - iga 100 grammi kohta

Cookie sorteKa-Lorie (Kcal)rasvasisaldusCho-lesterinballastmaterjalidega
aniis biskviit3353,11400,9
Meekook3403,6651,7
Coconut kookidele31313,903,8
Leb-kook3728,7362,6
murenev Tainas49825,0752,0
Nut küpsised45021,2381,6
Pepper pähklid45015,2501,4
Prin-nda45519,2141,4
Spe-kulatius44118,7961,5
Spray-saia51528,7741,5
Vanilla kipferl50528,81921,5
täisterajahu biskviit43321,408,1
Cinnamon tärni41516,603,0

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send


Загрузка...

Populaarsed Kategooriad